Här är vi som arbetar på Iterum

Anna Stenhede, ämnesansvarig, Lön

Anna Stenhede
Utbildningsledare YH och ämnesansvarig Lön

anna.stenhede@iterum.se
08-675 07 77

Lena Löschner, utbildningsadministratör

Lena Löschner
Utbildningsadministratör och reception

lena.loschner@iterum.se
direkt 08-675 07 71

Johan Larsson, ämnesansvarig, Redovisningsekonom

Johan Larsson
Utbildningsledare YH och ämnesansvarig Redovisningsekonom

johan.larsson@iterum.se
direkt 08-675 07 74

Lena Palm, antagningssamordnare

Lena Palm
Biträdande utbildningsledare YH och antagningssamordnare

lena.palm@iterum.se
direkt 08-675 07 79

Maud Falk, ämnesansvarig Arbetsmiljö

Maud Falk
Utbildningsledare YH och ämnesansvarig Arbetsmiljö

maud.falk@iterum.se
direkt 08-675 07 72

 

Mikael Hasselborg, ämnesexpert, Lön

Mikael Hasselborg
Senior advisor  och ämnes expert Lön

mikael.hasselborg@iterum.se
direkt 08-675 07 73

Eva Ragnehag, LIA-samordnare

Eva Ragnehag
LIA-samordnare 

eva.ragnehag@iterum.se
direkt 08-675 07 75

Per-Olof Jerner
Ämnesexpert Lön

perolof.jerner@iterum.se
direkt 08-675 07 78

Kontoret och utbildningslokalerna i Stockholm

Våra lokaler ligger fint med utsikt över vattnet och Norr Mälarstrand.
Kom gärna förbi så bjuder vi på kaffe!

Hitta till oss
Bild på båtar längs en kaj Bild på båtar längs en kaj