Här är vi som arbetar på Iterum

Anna Stenhede
Utbildningsledare YH och ämnesansvarig Lön

anna.stenhede@iterum.se
08-675 07 77

Maud Falk
Utbildningsledare YH och ämnesansvarig Arbetsmiljö

maud.falk@iterum.se
direkt 08-675 07 72

Johan Larsson
Utbildningsledare YH och ämnesansvarig Redovisningsekonom

johan.larsson@iterum.se
direkt 08-675 07 74

Lena Palm
Biträdande utbildningsledare YH och antagningssamordnare

lena.palm@iterum.se
direkt 08-675 07 79

Cecilia Löfquist
Utbildningsledare, Ämnesexpert Lön/system

cecilia.lofquist@iterum.se
direkt 08-675 07 78

Alina Prohasko
Administratör

alina.prohasko@iterum.se
direkt 08-675 07 75

Jessica Greus
Utbildare

jessica.greus@iterum.se
direkt 08-675 07 76

Kontoret och utbildningslokalerna i Stockholm

Våra lokaler ligger fint med utsikt över vattnet och Norr Mälarstrand.
Kom gärna förbi så bjuder vi på kaffe!

Hitta till oss
Bild på båtar längs en kaj Bild på båtar längs en kaj