Här är vi som arbetar på Iterum

Anna Stenhede, ämnesansvarig, Lön

Anna Stenhede
Utbildningsledare YH och ämnesansvarig Lön

anna.stenhede@iterum.se
08-675 07 77

Veronica Söderström, e-learningutveckling, marknad, IT

Veronica Söderström
E-learningutveckling, marknad och IT

veronica.soderstrom@iterum.se
direkt 08-675 07 76

Johan Larsson, ämnesansvarig, Redovisningsekonom

Johan Larsson
Utbildningsledare YH och ämnesansvarig Redovisningsekonom

johan.larsson@iterum.se
direkt 08-675 07 74

Lena Palm, antagningssamordnare

Lena Palm
Biträdande utbildningsledare YH och antagningssamordnare

lena.palm@iterum.se
direkt 08-675 07 79

Maud Falk, ämnesansvarig Arbetsmiljö

Maud Falk
Utbildningsledare YH och ämnesansvarig Arbetsmiljö

maud.falk@iterum.se
direkt 08-675 07 72

 

Lena Löschner, utbildningsadministratör

Lena Löschner
Utbildningsadministratör och reception

lena.loschner@iterum.se
direkt 08-675 07 71

Eva Ragnehag, LIA-samordnare

Eva Ragnehag
LIA-samordnare 

eva.ragnehag@iterum.se
direkt 08-675 07 75

Per-Olof Jerner
Ämnesexpert Lön

perolof.jerner@iterum.se
direkt 08-675 07 78

Mikael Hasselborg, ämnesexpert, Lön

Mikael Hasselborg
Senior advisor  och ämnes expert Lön

mikael.hasselborg@iterum.se
direkt 08-675 07 73

Utsikt från kontoret

Kontoret och utbildningslokalerna i Stockholm

info@iterum.se
Växeln 08-675 07 70

Visa på kartan

 

Kom förbi så bjuder vi på fika!